19 czerwca 2018
„Computer Networks” po raz 25.

Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja „Computer Networks”, która potrwa aż do piątku, 22 czerwca. W tym roku ta najstarsza w Polsce konferencja poświęcona sieciom komputerowym obchodzi jubileusz 25-lecia. Organizowana jest corocznie począwszy od 1994 roku.

Konferencja „Computer Networks” jest poświęcona wszystkim działaniom związanym z sieciami komputerowymi, rozproszonymi systemami komputerowymi, komunikacją i teleinformatyką.

Uroczyste otwarcie konferencji odbędzie się 19 czerwca o godz.14:00 w auli A na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Obrady konferencyjne już się jednak rozpoczęły. Od godz. 10.00 trwa bowiem sesja upamiętniająca twórcę konferencji i wieloletniego wykładowcę naszej uczelni – prof. Andrzeja Grzywaka, któremu została poświęcona cała przedpołudniowa część pierwszego dnia konferencji.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie: cn.polsl.pl
Przewodniczącym komitetu programowego konferencji „Computer Networks” jest prof. Andrzej Kwiecień, kierownik Zakładu Urządzeń Informatyki w Instytucie Informatyki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 19 czerwca 2018 11:12, autor: Paweł Doś