8 czerwca 2018
Wernisaż prac konkursowych „Moja Politechnika”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Moja Politechnika”. W najbliższą sobotę, 9 czerwca, w holu głównym Wydziału Górnictwa i Geologii odbędzie się wernisaż prac konkursowych połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień.

Dzieci i młodzież przedstawiły w swoich pracach skojarzenia i wizje Politechniki Śląskiej. Realizatorem konkursu była Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej, a jego adresatami były dzieci wszystkich pracowników i doktorantów Politechniki.

Wystawione prace będzie można oglądać od 9 do 15 czerwca w holu głównym Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2.

Foto: praca Agnieszki Heydy

Wiadomość utworzona: 8 czerwca 2018 07:45, autor: Katarzyna Wojtachnio