6 czerwca 2018
Student Fest już jutro!

Student Fest – najlepsza impreza studencka w Zabrzu, która gromadzi setki osób – już 7 i 8 czerwca! Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Inżynierii Biomedycznej oraz Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, przy współpracy z Wydziałem Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W czwartek, 7 czerwca, na stadionie Arena Zabrze na uczestników czeka turniej piłki nożnej oraz koncerty zespołów: Flow Up, Klaustrofobia i gwiazdy wieczoru – Farben Lehre.
Dzień później na terenie zabrzańskiego kampusu Politechniki Śląskiej odbędą się wykłady popularnonaukowe dla szkół średnich oraz gra miejska – Listen. Think. Solve!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 6 czerwca 2018 08:08, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2018 08:09, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio