4 czerwca 2018
Mamy liderów społecznych!

Najaktywniejsze stowarzyszenia, społecznicy i biznesowi dobroczyńcy otrzymali za swoją aktywną działalność nagrody prezydenta Gliwic. Wśród wyróżnionych w konkursie „Liderzy Społeczni Gliwic” znalazła się m.in. przewodnicząca samorządu studenckiego Politechniki Śląskiej Barbara Balon. Nagrodzono również politechniczne juwenalia, czyli Igry.

Spośród wielu zgłoszeń, które wpłynęły do Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych, komisja konkursowa, złożona ze społeczników, przedstawicieli zespołów branżowych i władz miasta pod przewodnictwem zastępcy prezydenta Gliwic Krystiana Tomali, wybrała zwycięzców w pięciu kategoriach. W każdej kategorii przyznano też wyróżnienia.

W kategorii Inicjatywa Roku 2017 wyróżnienie otrzymało święto studentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach, czyli Igry. Z kolei wyróżnienie w kategorii Lider Społeczny Roku 2017 otrzymała Barbara Balon, przewodnicząca Uczelnianego Zarządu Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej. Barbara Balon angażowała się m.in. w organizację Igrów, zbiórki krwi, charytatywnego koncertu i kabaretonu czy cyklu szkoleń start-up dla poczatkujących.

Pozostałe kategorie, w których wręczono nagrody, to: Organizacja Roku, Inicjatywa Roku oraz Biznesowy Dobroczyńca Roku. Uroczysta gala odbyła się w Kinie Amok Scena Bajka w ubiegłym tygodniu, 28 maja.
Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o konkursie i nagrodzonych znajduje się tutaj.

Foto: z archiwum GCOP

Wiadomość utworzona: 4 czerwca 2018 13:56, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2018 14:05, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio