1 czerwca 2018
Zostań twarzą Politechniki Śląskiej!

Wszystkich obecnych i przyszłych studentów Politechniki Śląskiej zapraszamy na casting do profesjonalnego filmu reklamowego uczelni oraz sesji fotograficznej.

Casting odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 4 czerwca, od godziny 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach.

To znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcieliby stać się rozpoznawalnymi i swoim wizerunkiem promować jedną z najlepszych uczelni w Polsce.
Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2018 11:18, autor: Paweł Doś