30 maja 2018
„Lokalny SmartLab – START-UP z sukcesem. Od inkubacji do akceleracji”

Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości wraz z wydziałami: Mechanicznym Technologicznym i Transportu zapraszają na spotkanie „Lokalny SmartLab – START-UP z sukcesem. Od inkubacji do akceleracji”. Spotkanie odbędzie się w środę, 6 czerwca, w godz. 14.00-18.00 w siedzibie CITT-u i AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach. SmartLab to wspólna inicjatywa sektora nauki, biznesu oraz administracji.

Lokalny SmartLab jest już trzecim zorganizowanym pod auspicjami CITT-u. Tym razem dedykowany został rozwiązaniom z obszaru budowy maszyn, inżynierii materiałowej oraz transportu. Wydarzenie jest organizowane z myślą o przyszłych absolwentach Politechniki Śląskiej oraz młodych naukowcach, którzy pragnęliby dowiedzieć się, jak przekuć pomysł/ideę w komercyjny sukces.

W ramach spotkania przyjęto formułę łączącą wykłady, moderowaną dyskusję ekspertów z praktycznymi warsztatami. Podczas panelu eksperci będą opowiadać m.in. jak skutecznie promować biznes za pomocą social mediów, jak samorząd może wesprzeć rozwój biznesu przez różnego rodzaju inicjatywy oraz skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie pomysłu i gdzie szukać wsparcia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać e-mail na adres: biznes@polsl.pl. W jego treści należy podać imię, nazwisko i wydział.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 30 maja 2018 12:23, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 30 maja 2018 12:25, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio