25 maja 2018
Kolejne wyróżnienie dla naszej uczelni!

Politechnika Śląska została wyróżniona przez Urząd Dozoru Technicznego. Wyróżnienie odebrał we wtorek, 23 maja, w Warszawie rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk.

Nagroda została przyznana naszej uczelni w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w stabilny rozwój polskiej gospodarki. Okolicznościowy dyplom dla Politechniki Śląskiej podpisali prezes urzędu Andrzej Ziółkowski oraz minister przedsiębiorczości i rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Wiadomość utworzona: 25 maja 2018 11:15, autor: Katarzyna Wojtachnio