9 maja 2018
Program stażowy Ministerstwa Energii – spotkanie informacyjne

W piątek, 11 maja, o godz. 12.00 w siedzibie Biura Karier Studenckich przy ul. Konarskiego 20, w pok. 106, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie programu stażowego Ministerstwa Energii „Energia dla przyszłości”.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona prezentacja na temat stażu, przewidziano również czas na zadawanie indywidualnych pytań, odbędą się także konkursy z nagrodami.

Adresatami programu stażowego są studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci Politechniki Śląskiej z wydziałów: Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Mechanicznego Technologicznego, Elektrycznego, Inżynierii Środowiska i Energetyki, Górnictwa i Geologii oraz Chemicznego.

Zgłoszenia zainteresowanych są przyjmowane pod adresem kariera@polsl.pl. Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do 10 maja.

Wiadomość utworzona: 9 maja 2018 12:50, autor: Katarzyna Wojtachnio