24 kwietnia 2018
Targi pracy dla studentów Wydziału Budownictwa

W najbliższą środę, 25 kwietnia, w godz. 9.00-15.00 na Wydziale Budownictwa odbędą się targi pracy. W programie m.in. spotkania z przedstawicielami firm współpracujących z wydziałem.

Celem targów pracy jest umożliwienie bezpośredniego spotkania studentów Wydziału Budownictwa poszukujących firm do odbycia praktyki lub do znalezienia ciekawej oferty pracy z firmami branży budowlanej zainteresowanymi pozyskaniem nowych praktykantów lub pracowników.

Na zaproszenie władz dziekańskich odpowiedziało dziewięć firm: Aluprof, Budimex, Budownictwo Kamiński, Energotechnika Engineering Sp. z o.o. Eurovia, Habitat, Handel „Inwest-Complex" Sp. z o.o., Hunnebeck Polska Sp. z o.o. oraz Peri. Będą one miały swoje stoiska firmowe na terenie wydziału, a część z nich dodatkowo zaplanowała specjalne spotkania z zainteresowanymi studentami w salach dydaktycznych wydziału.

Wydarzenie jest organizowane po raz pierwszy na Wydziale Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 24 kwietnia 2018 10:04, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 24 kwietnia 2018 10:06, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio