18 kwietnia 2018
Już jutro Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej!

W najbliższy czwartek, 19 kwietnia, Politechnika Śląska po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla maturzystów. Podczas dnia otwartego uczniowie szkół średnich będą mieli szansę zapoznać się z pełną ofertą dydaktyczną uczelni, poznać zasady rekrutacji na studia, a także zwiedzić laboratoria wydziałów w Gliwicach. Impreza odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B i rozpocznie się o godz. 10.00.

W holu Centrum Edukacyjno-Kongresowego na maturzystów będą czekali przedstawiciele wszystkich wydziałów Politechniki Śląskiej, a także członkowie studenckich kół naukowych prezentujący efekty swoich prac. Tego dnia w ramach akcji „Dziewczyny na Politechniki!” zostanie również zorganizowany specjalnie dla pań „Bieg w kasku” wokół Centrum Nowych Technologii. Dla najlepszych przyszłych inżynierek przygotowano atrakcyjne nagrody.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 18 kwietnia 2018 11:26, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2018 11:27, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio