18 kwietnia 2018
Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

W czwartek, 19 kwietnia, na Politechnice Śląskiej odbędzie seminarium informacyjne dotyczące oferty programowej Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Spotkanie odbędzie się w auli A Centrum Nowych Technologii przy ul. Konarskiego 22B w godzinach od 10.30 do 15.00.

Podczas seminarium przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej przedstawią ofertę programów skierowanych do naukowców i uprawnionych instytucji oraz przekażą informacje dotyczące możliwości promocji polskiego szkolnictwa wyższego. Omówione zostaną też kwestie dotyczące uznawalności wykształcenia i uwierzytelniania dokumentów.

Więcej informacji w Biurze Wymiany Akademickiej pod nr. tel. 32 237 13 29 lub na Facebooku.

Wiadomość utworzona: 18 kwietnia 2018 09:18, autor: Katarzyna Wojtachnio