18 kwietnia 2018
Seminarium naukowe Instytutu Fizyki

Już dziś o godz. 14.00 w auli B Centrum Nowych Technologii przy ul. Konarskiego 22B odbędzie się kolejne otwarte seminarium naukowe Instytutu Fizyki – Centrum Naukowo-Dydaktycznego. Referat pt. „Spektroskopia mössbauerowska w badaniach materiałów magnetycznych i nadprzewodzących” wygłosi dr hab. Artur Błachowski  z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W referacie zostaną przedstawione wyniki badań nadprzewodników na bazie żelaza i ich magnetycznych związków macierzystych prowadzone w Laboratorium Spektroskopii Mössbauerowskiej Uniwersytetu Pedagogicznego.

Wiadomość utworzona: 18 kwietnia 2018 08:26, autor: Katarzyna Wojtachnio