9 kwietnia 2018
Odśwież kompetencje na wiosnę!

Biuro Karier Studenckich zaprasza zainteresowanych studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Śląskiej do udziału w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z pracodawcami. W tym tygodniu w ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Gra o karierę! Biura Karier dla Ciebie” odbędzie się szereg atrakcyjnych wydarzeń. Nie czekaj, zapisz się!

We wtorek, 10 kwietnia, w godz. 12.00-14.00 odbędą się warsztaty „Mapa marzeń. Jakie są trzy najważniejsze dla Ciebie wartości i co tak naprawdę motywuje Cię do działania?” W  środę zorganizowano natomiast dwa wydarzenia. W godz. 14.00-16.30 odbędzie się warsztat wizerunkowy „Tuszem po rzęsach”, a w godz. 15.00-16.00 spotkanie informacyjne „Płatny staż rozwojowy w Autoneum dla absolwentów”. W czwartek, 12 kwietnia, w godz. 12.30-14.30 na uczestników będą czekać warsztaty „MsExcel Tips&Tricks”, natomiast w piątek w godz. 13.00-16.00 będzie można zagrać w pokera osobowościowego.

Wszystkie spotkania w ramach inicjatywy „Gra o karierę! Biura Karier dla Ciebie” będą się odbywać w siedzibie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20, p.106.

Lista pozostałych inicjatyw dostępna jest tutaj.

Oferta jest bezpłatna. Dla chętnych możliwość otrzymania zaświadczenia. Zapisy są przyjmowane pod adresem: kariera@polsl.pl. Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 9 kwietnia 2018 12:41, autor: Katarzyna Wojtachnio