22 marca 2018
Wiosna w AIP!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkanie „Wsparcie pomysłów na innowacyjne rozwiązania ICT i zakładanie startupów, udzielane przez akceleratory ATI Pionier i AIM, przy współpracy AIP Politechniki Śląskiej”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek, 27 marca, o godz. 15.00 w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Chcesz zmienić swój świat? Chcesz tworzyć innowacyjne systemy informatyczne, które pomogą rozwiązać realne problemy polskich miast? Chcesz wykorzystać ten potencjał do budowy własnego biznesu – założyć startup, który zagwarantuje Ci możliwość spełniania marzeń? Wiesz, jak wiele takich startupów przeobraża się w duże, świetnie funkcjonujące firmy? Wiesz, że  ich założyciele stają się biznesowymi lub technologicznymi guru? Wiesz, że na rynku są inwestorzy gotowi wesprzeć kapitałowo rokujące startupy lub wykupić je po czasie od założycieli? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami Akceleratora Technologii Informatycznych Pionier oraz Akceleratora Inteligentnych Miast i dowiedz się jeszcze więcej!

Aby zarejestrować się na spotkanie, należy wysłać e-mail na adres: aip@polsl.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz wydział, na którym się studiuje lub który się ukończyło.

Wiadomość utworzona: 22 marca 2018 13:02, autor: Katarzyna Wojtachnio
<październik 2020>