20 marca 2018
Spotkanie z pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy

Biuro Karier Studenckich zaprasza zainteresowanych studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Śląskiej do udziału w spotkaniu z pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy, podczas którego będzie on udzielał indywidualnych porad prawnych w zakresie prawa pracy, rodzajów umów oraz przepisów BHP w miejscu pracy.

Konsultacje odbędą się w środę,  21 marca, w godz. 13.00-18.00 w siedzibie BKS-u w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20, p.106.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są pod adresem: kariera@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 20 marca 2018 09:16, autor: Katarzyna Wojtachnio