28 lutego 2018
Dzień Innowatora już jutro!

W najbliższy czwartek, 1 marca, na Wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu odbędzie się konferencja „Dzień Innowatora”, która skierowana jest do studentów, naukowców oraz przedsiębiorców.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest okazją do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji o skutecznych sposobach i metodach tworzenia i wdrażania innowacji, możliwościach wsparcia innowatorów, dobrych praktykach ludzi sukcesu, a także o start-upach.

Podczas konferencji nastąpi przyjęcie studentów Politechniki Śląskiej do Klubu Innowatora Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zapraszamy do zarejestrowania się. Moduł rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie wydarzenia.

Wiadomość utworzona: 28 lutego 2018 07:55, autor: Katarzyna Wojtachnio