22 lutego 2018
Koncert zespołu Universe

Z okazji Dnia Kobiet w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” wystąpi legendarny zespół Universe.
Koncert odbędzie się w sobotę, 3 marca, o godz. 18.00. Bilety pracownicze w cenie 55 zł do nabycia w kasie „Mrowiska”.

Zespół Universe nieprzerwanie od 1983 roku koncertuje, wydaje nowe płyty, jest ciągle obecny na polskiej scenie muzycznej z własnym oryginalnym brzmieniem i niepowtarzalnym repertuarem. Obecnie zespół tworzy sześciu wykonawców: Henryk Czich – współzałożyciel i obecny lider zespołu – wokal, instrumenty klawiszowe, Wojciech Wesołek – wokal, gitara, Damian Filipowski – gitara, Marek Kopecki – gitara basowa, Grzegorz Krzykawski – perkusja, Marek Jagucki – instrumenty klawiszowe.

Dziś  Universe to niezliczone koncerty w kraju i poza granicami, krajowe i międzynarodowe zloty fanów, którzy zawsze doskonale orientowali się w dorobku i poczynaniach zespołu, własna internetowa rozgłośnia Universe, która cały czas nadaje przeboje grupy – te najbardziej znane, nagradzane na festiwalach, konkursach czy plebiscytach, i te mniej znane szerszej publiczności kompozycje.

Podczas obecnej trasy koncertowej z okazji jubileuszu 35-lecia zespołu jednym z chętniej przez muzyków wykonywanym utworów jest piosenka „W perły zmienię deszcz”.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 22 lutego 2018 15:34, autor: Katarzyna Wojtachnio