22 lutego 2018
Zapisy na kurs języka chińskiego

Trwają zapisy na płatny kurs języka chińskiego, organizowany przez Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych. Lektorami są rodzimi nauczyciele języka, delegowani przez Instytut Konfucjusza w Chinach. W kursie mogą wziąć udział pracownicy i studenci Politechniki Śląskiej oraz mieszkańcy aglomeracji śląskiej.

Zajęcia dla grupy poczatkujących będą prowadzone w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 we wtorki o godz. 8.00 lub o 15.00 i będą trwały do 22 czerwca. Koszt uczestnictwa za semestr wynosi: dla studentów Politechniki Śląskiej – 100 zł, dla doktorantów i pracowników – 200 zł, a dla osób spoza uczelni – 500 zł. Warunkiem uczestnictwa jest znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych. Wypełnione dokumenty należy złożyć w kolegium przy ul. Hutniczej 9, w pokoju nr 10, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 lub podczas zajęć. Na podstawie zgłoszenia zostanie wygenerowana umowa i nr konta, na które należy wpłacić opłatę za semestr.

Kontakt:
grzegorz.wlazlak@polsl.pl
Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych (środy o 14:45, czwartki od 11:30)
ul. Hutnicza 9, nr tel. 32 400 39 59

Wiadomość utworzona: 22 lutego 2018 09:36, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2018 09:52, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio