14 lutego 2018
Trwają zapisy do programu Corporate Readiness Certificate

Jeszcze tylko do 18 lutego trwają zapisy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania Corporate Readiness Certificate (CRC). Program ten prowadzony jest we współpracy z firmami: Accenture, ING Services Polska oraz IBM.

Studenci zakwalifikowani do udziału w programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach, organizowanych na uczelni oraz w siedzibach partnerów programu. Dzięki temu mają szansę na zdobycie praktycznej wiedzy, która jest niezwykle ceniona na rynku pracy. Dodatkowo dla najlepszych studentów przygotowana jest oferta płatnych praktyk i staży w firmach uczestniczących w programie.

Koordynatorem programu CRC z ramienia uczelni jest Biuro Karier Studenckich.
E-mail: kariera@polsl.pl, tel. 32 237 15 59.

Więcej informacji dotyczących konkretnych modułów, aplikacji do programu oraz egzaminu wstępnego znajduje się tutaj.

Wiadomość utworzona: 14 lutego 2018 15:24, autor: Paweł Doś