1 lutego 2018
Konkurs na najlepszą pracę doktorską

Jeszcze tylko do jutra można nadsyłać zgłoszenia do konkursu na najlepszą pracę doktorską obronioną w uczelniach członkowskich Konsorcjum Progres 3. Do konkursu można zgłaszać prace doktorskie obronione od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r. W wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach można zgłaszać prace obronione w grudniu 2016 r.

Każda z uczelni Konsorcjum Progres 3 może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace w każdej z wymienionych kategorii tematycznych: ekonomia i finanse; surowce, energetyka i ochrona środowiska; zdrowie i zastosowania w służbie zdrowia; technologie informacyjne i inżynieria elektryczna; konkurencyjność przemysłu maszynowego, badania materiałowe. Wybrane prace ze wszystkich uczelni będą oceniane przez komisję ustanowioną w ramach Konsorcjum Progres 3, pod przewodnictwem VŠB Ostrava.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do 2 lutego włącznie zgłoszenia w formie elektronicznej na adres RN3-BWZ@polsl.pl oraz w formie drukowanej do Biura Współpracy z Zagranicą.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Zagranicą: nr. tel. 32 237 19 44, e-mail: RN3-BWZ@polsl.pl.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wiadomość utworzona: 1 lutego 2018 13:52, autor: Katarzyna Wojtachnio