31 stycznia 2018
Dyżur prawnika Okręgowego Inspektoratu Pracy na Politechnice Śląskiej

Biuro Karier Studenckich zaprasza pracowników, absolwentów i studentów do skorzystania z nieodpłatnej porady oraz pozyskania informacji bezpośrednio od prawnika Państwowej Inspekcji Pracy w zakresie prawa pracy oraz bezpieczeństwa pracy. Konsultacje odbędą się w środę, 31 stycznia, w godz. 13.30-17.00 w siedzibie BKS-u w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20, w pok. 106.

Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerami: 32 237 20 75, 32 237 15 59, a także mailowo pod adresem: kariera@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 31 stycznia 2018 10:54, autor: Katarzyna Wojtachnio