18 stycznia 2018
Studencie, zostań ambasadorem kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na Politechnice Śląskiej promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”! W ramach tego programu będziesz miał okazję: uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów, nawiązać współpracę z osobami z całej Europy, a także zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów – szczególnie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i HR-u.

Program jest skierowany do osób łatwo nawiązujących kontakty, które z zapałem będą promować możliwości współpracy z instytucjami UE na swoich uczelniach. Jego celem jest odkrywanie innowacyjnych sposobów promowania zatrudnienia w instytucjach europejskich. Niektóre metody promocji to: udział w targach pracy lub organizowanie prezentacji dla innych studentów;  budowanie sieci współpracy między uczelniami i udzielanie informacji; aktywna obecność w Internecie i mediach społecznościowych oraz udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące pracy w strukturach unijnych.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

Osoby aplikujące proszone są o poinformowanie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, wysyłając e-mail na adres: kariera@polsl.pl. Zgłoszenia można przesyłać do piątku, 26 stycznia.

Wiadomość utworzona: 18 stycznia 2018 07:36, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 18 stycznia 2018 07:37, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio