9 stycznia 2018
Zapanuj nad swoją literaturą – bezpłatne szkolenie z programu Mendeley

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie z menadżera bibliografii Mendeley. Szkolenie odbędzie się w środę, 10 stycznia, w sali nr 210 (dawna Czytelnia Abstraktów i Prac Doktorskich, II piętro) o godz. 12.00 i będzie prowadzone przez dr inż. Katarzynę Gacę, konsultantkę w firmie Elsevier.

Mendeley to bezpłatny program do zarządzania bibliografią, który pozwala utworzyć osobistą bibliotekę prac naukowych, korzystać z niej z każdego miejsca, udostępniać opatrzone własnymi komentarzami artykuły innym badaczom oraz pozostawać na bieżąco z wynikami najnowszych badań.

Program umożliwia również łatwe cytowanie prac, generowanie bibliografii, a także dostęp do swojej literatury w chmurze z dowolnego miejsca na świecie – także z urządzeń mobilnych.

Rejestracja na szkolenie dostępna jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 9 stycznia 2018 09:42, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 9 stycznia 2018 09:43, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio
<grudzień 2020