4 stycznia 2018
Politechniczny rower z napędem hybrydowym walczy o Soczewki Focusa!

Skonstruowany przez studentów Wydziału Mechanicznego Technologicznego bezszprychowy rower z napędem hybrydowym został nominowany do plebiscytu Soczewki Focusa 2017. Wynalazek młodych inżynierów walczy o nagrodę w kategorii innowacje techniczne. Plebiscyt wygra ten wynalazek, który zdobędzie największą liczbę głosów czytelników. Zachęcamy do głosowania!

Soczewki Focusa to plebiscyt, który ma na celu wyłonienie najlepszych polskich innowacji. Organizatorzy konkursu wybrali najciekawsze ich zdaniem technologie, które powstały w naszym kraju w ostatnim roku. Ostateczny werdykt pozostawili jednak czytelnikom. Na nominowanych można głosować do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem strony internetowej. Na jeden projekt z każdej kategorii można głosować raz dziennie. Na głosujących, którzy uzasadnią swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do głosowania na politechniczny rower na stronie plebiscytu.

Wiadomość utworzona: 4 stycznia 2018 12:40, autor: Katarzyna Wojtachnio