15 grudnia 2017
Palo Alto Networks Academy wystartowała!

W Sali Senatu Politechniki Śląskiej 13 grudnia odbyła się uroczysta inauguracja Palo Alto Networks Academy. To nowy program skierowany do studentów Politechniki Śląskiej.

Politechnika Śląska wspólnie z firmami Palo Alto Networks, ING Services Polska oraz Comp SA przygotowała cykl wykładów i warsztatów dla osób studiujących kierunki informatyczne. Program ten ma na celu pogłębienie wiedzy studentów w obszarach związanych z sieciami komputerowymi i bezpieczeństwem IT.

Zajęcia rozpoczęły się w listopadzie i potrwają do czerwca 2018 r. Są prowadzone w siedzibie Biura Karier Studenckich, które koordynuje program, przez specjalistów z ING Services Polska i Palo Alto Networks. Uczestnicy programu Palo Alto Networks Academy mają więc wyjątkową okazję szkolić się pod okiem wysokiej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dostarczonego przez firmę Comp. Do uczestnictwa w zajęciach zakwalifikowało się 28 osób. Pozostałe osoby, które zgłosiły się do programu, mogą brać udział w szkoleniu online. Wszyscy, którzy ukończą szkolenie, otrzymają certyfikat Palo Alto Networks.

Wiadomość utworzona: 14 grudnia 2017 08:52, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2017 10:15, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio