11 grudnia 2017
Jesieni w AIP ciąg dalszy

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach Jesieni w AIP. Spotkanie pt. „Profesjonalne narzędzia dostępne dla akademickich firm start-up / spin-off. Matlab i Simulink w tworzeniu wartości dodanej w biznesie” odbędzie się w środę, 13 grudnia, o godz. 14.00, w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Spotkanie jest skierowane do pracowników naukowych oraz studentów planujących lub rozpoczynających działalność gospodarczą w oparciu o sprawdzone narzędzia programistyczne.

Tematyka spotkania to m.in.: wyzwania dla młodego przedsiębiorcy, MATLAB i Simulink – najważniejsze obszary wsparcia, metodyka pracy Model Based Design, a także wsparcie firmy MathWorks i ONT dla start-upów.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie wiadomości, zawierającej: imię i nazwisko oraz nazwę wydziału, na adres: aip@polsl.pl.

Więcej informacji na stronie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz na Facebooku.

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2017 10:16, autor: Katarzyna Wojtachnio