27 listopada 2017
„Google Internetowe Rewolucje” na Politechnice Śląskiej!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach „Jesieni w AIP”. W środę, 29 listopada, o godz. 14.00 w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach odbędzie się spotkanie z Kamilem Hatko – doradcą w projekcie „Google Internetowe Rewolucje”.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.: o obecności biznesu w sieci, widoczności w wyszukiwarce Google i wynikach lokalnych, pozyskiwaniu klientów poprzez reklamę online, analityce działań w marketingu online, a także o możliwościach dalszej edukacji w zakresie marketingu internetowego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie wiadomości, zawierającej: imię i nazwisko oraz wydział, na adres aip@polsl.pl.

Więcej informacji na stronie AIP oraz na Facebooku.

Wiadomość utworzona: 27 listopada 2017 07:10, autor: Katarzyna Wojtachnio