24 listopada 2017
Politechnika Trzeciego Wieku już w sobotę!

W najbliższą sobotę, 25 listopada, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Politechniki Trzeciego Wieku. Tym razem dr inż. Anna Piwowar z Wydziału Elektrycznego wygłosi wykład pt. „Phising – nie dajmy się złowić w Sieci”. Wykład odbędzie się w budynku B Wydziału Elektrycznego przy ul. Akademickiej 10, w sali 102B, w godz. 10.00-12.00.

Politechnika Trzeciego Wieku to cykl spotkań popularnonaukowych przeznaczonych dla osób, które nie są już studentami, ale nadal chcą zgłębiać wiedzę w różnych dziedzinach. Nowoczesne technologie informatyczne oraz w inżynierii biomedycznej, świat mikroorganizmów, budowanie robotów czy tworzenie materiałów – to tylko część zagadnień, o których słuchacze Politechniki Trzeciego Wieku będą mogli dowiedzieć się więcej podczas wykładów i zajęć laboratoryjnych. W ramach cyklu spotkań, który rozpoczął się w październiku i potrwa do czerwca, zaplanowano  8 zjazdów.

Informacje dotyczące zapisów i harmonogramu zajęć są dostępne na stronie Centrum Popularyzacji Nauki.

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2017 14:55, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2017 14:57, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio