23 listopada 2017
Zębatki 2017 rozdane!

Znamy laureatów tegorocznych Zębatek! Nagrody środowiska studenckiego Politechniki Śląskiej otrzymało pięć prostudenckich inicjatyw i szeroko rozumianych instytucji. Przyznano również dwie Zębatki Honorowe. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się w środę, 22 listopada, w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Zębatki zostały rozdane w pięciu kategoriach. W tym roku za najaktywniejsze studenckie koło naukowe zostało uznane SKN PolSl Racing, które czynnie angażuje się w wydarzenia Politechniki Śląskiej oraz targi branżowe. W kategorii organ samorządu studenckiego zwyciężyła natomiast Rada Samorządu Wydziału Inżynierii Biomedycznej. Za najlepszy projekt prostudencki kapituła konkursu uznała Międzynarodowy Program Wymiany Praktyk IAESTE, pozwalający studentom uczelni technicznych rozwijać swoje umiejętności praktyczne, a także poznawać obce kraje i ich kultury. W kategorii gastronomia zwyciężyło Ministerstwo Śledzia i Wódki – sponsor i współorganizator wielu studenckich wydarzeń. Najlepszej rozrywki dostarczyły natomiast studentom jubileuszowe Igry 2017.

Podobnie jak w ubiegłych latach przyznano również Zębatki Honorowe, stanowiące formę podziękowania za całokształt pracy na rzecz studentów Politechniki Śląskiej. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów wyróżniła w tym roku mgr Bogumiłę Patejuk z Działu Spraw Studenckich i Kształcenia, natomiast Zębatka Honorowa Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej trafiła do Biura Karier Studenckich.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 23 listopada 2017 09:23, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2017 09:25, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio
<listopad 2020>
PnWtŚrCzPtSoN