20 listopada 2017
Können Sie Deutsch? Olimpiada języka niemieckiego już wkrótce!

Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej zaprasza studentów kierunków technicznych: I i II stopnia oraz studiów doktoranckich do udziału w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego dla Studentów Uczelni Technicznych.

I etap olimpiady – dla studentów Politechniki Śląskiej – odbędzie się w piątek, 24 listopada, o godz. 15.30 w Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2 w Gliwicach (pokój 683, III piętro). Będzie on polegał na 90-minutowym pisemnym teście sprawdzającym gramatykę, leksykę języka niemieckiego, wiedzę o krajach niemieckojęzycznych oraz elementy języka technicznego.

Zapisy do udziału w olimpiadzie przyjmują wykładowcy języka niemieckiego w Studium Języków Obcych (pokój nr 683). Zgłaszać się można również, pisząc na adres: gabriela.szewiola@polsl.pl lub renata.pelka@polsl.pl.
Przy zapisach należy podać wydział, kierunek, rodzaj studiów, semestr oraz numer legitymacji studenckiej.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Olimpiady Języka Niemieckiego oraz u wykładowców języka niemieckiego.
Zapraszamy do udziału!

Wiadomość utworzona: 20 listopada 2017 10:58, autor: Paweł Doś