23 października 2017
Nowy Honorowy Profesor Politechniki Śląskiej

Podczas ostatniego posiedzenia Senatu Politechniki Śląskiej w poniedziałek, 23 października, odbyła się uroczystość wręczenia tytułu Honorowego Profesora Politechniki Śląskiej prof. Jackowi Młochowskiemu.

Godność ta została przyznana prof. Jackowi Młochowskiemu w uznaniu jego wybitnego wkładu w rozwój kadry naukowej i wieloletnią owocną współpracę w Wydziałem Chemicznym Politechniki Śląskiej.

Prof. Jacek Młochowski z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej jest wybitnym naukowcem z zakresu chemii organicznej, autorem prawie 200 publikacji naukowych, bardzo często cytowanym w licznych publikacjach o zasięgu światowym. W tym roku prof. Młochowski, który nadal bardzo aktywnie pracuje naukowo, obchodzi jubileusz 80. rocznicy urodzin.

Wiadomość utworzona: 23 października 2017 14:35, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 23 października 2017 14:36, wykonana przez: Paweł Doś