20 października 2017
40-lecie Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej

Uroczystość obchodów 40-lecia powstania samodzielnego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej odbywa się w piątek, 20 października. Początek o godz. 12.00.

Podczas uroczystości zostaną uczczeni twórcy wydziału oraz przypomniana historia jego rozwoju.
Bogaty program wydarzenia, zawierający również wernisaże interesujących wystaw znajduje się na stronie Wydziału Architektury.

Wiadomość utworzona: 20 października 2017 11:22, autor: Paweł Doś