18 października 2017
Gratulacje wicepremiera Jarosława Gowina dla Politechniki Śląskiej

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin podczas pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach w środę, 18 października, pogratulował Politechnice Śląskiej wielkiego sukcesu, jakim była wysoka ocena parametryczna wydziałów Politechniki Śląskiej.

– Bardzo gratuluję Panu Rektorowi i całej wspólnocie akademickiej Politechniki Śląskiej tego spektakularnego sukcesu. Życzę Państwu, żeby równie dynamicznie rozwijały się Państwa firmy, żeby równie dynamicznie rozwijał się Śląsk – mówił wicepremier Jarosław Gowin.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wystąpienia pana premiera pod tym linkiem.

Wyniki parametryzacji znajdują się natomiast pod tym linkiem.

Wiadomość utworzona: 18 października 2017 16:36, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 18 października 2017 16:58, wykonana przez: Paweł Doś