16 października 2017
Złota jesień dla Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej!
Dyplom

Akademicki Chór Politechniki Śląskiej wyśpiewał sobie złoty dyplom oraz I miejsce w kategorii chórów akademickich w XIII Międzynarodowym Festiwalu Chórów „Gaude Cantem” im. Kazimierza Fobera. Gratulujemy!

Akademicki Chór Politechniki Śląskiej pod dyrekcją Tomasza Giedwiłły otrzymał także nagrodę specjalną za najciekawszą interpretację utworu o charakterze sakralnym.

Festiwal odbył się w miniony weekend w Bielsku-Białej. W konkursie łącznie wzięło udział 12 chórów, w tym także zespoły ze Słowenii, Węgier i Czech.

Wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej zapraszamy na próby w poniedziałki i środy, w godz. od 18.30 do 21.00, w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Krótki filmik zachęcający do dołączenia do chóru dostępny jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 16 października 2017 10:59, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 16 października 2017 12:03, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio