13 października 2017
Student Politechniki Śląskiej ambasadorem kariery UE!
Ambasadorzy kariery UE

Znamy laureatów kolejnej edycji programu Ambasador Kariery w Unii Europejskiej, organizowanego przez Europejski Urząd Doboru Kadr przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W tegorocznej edycji znalazło się jedenastu zwycięzców, w tym Michał Zajkowski – student energetyki na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. Gratulujemy!

Jedenastu laureatów tegorocznej edycji programu zostało wyłonionych spośród setek kandydatur na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Zwycięzcy wywodzący się z jednych najlepszych europejskich uczelni będą odpowiedzialni przez najbliższy rok za promocję zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej. Do ich zadań będzie należało m.in. organizowanie prezentacji odnośnie możliwości pracy w UE dla studentów, uczestnictwo w targach pracy, dostarczanie informacji wszystkim zainteresowanym osobom oraz odpowiadanie na wszelkie zapytania dotyczące możliwości zatrudnienia w instytucjach UE.

Oprócz Michała Zajkowskiego z Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej wśród ambasadorów kariery znaleźli się przedstawiciele takich uczelni jak: Katolicki Uniwersytet Lubelski,  Politechnika Świętokrzyska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Uniwersytet Gdański.

Koordynatorem programu Ambasador Kariery w Unii Europejskiej na Politechnice Śląskiej jest Biuro Karier Studenckich.

Wiadomość utworzona: 13 października 2017 14:55, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 13 października 2017 14:56, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN