6 października 2017
Dzień otwarty Elektrowni w Rybniku z Politechniką Śląską
Plakat dnia otwartego

W najbliższą sobotę, 7 października, odbędzie się dzień otwarty Elektrowni w Rybniku, należącej do grupy EDF Polska. W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele Politechniki Śląskiej, którzy zapewnią uczestnikom moc atrakcji.

W programie dnia otwartego znalazło się  m.in. zwiedzanie elektrowni wraz z przewodnikiem, pokaz procesu produkcji elektrycznej, a także liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Atrakcje zapewnią również pracownicy i studenci Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. Zaplanowali oni szereg ciekawych pokazów popularnonaukowych, a także pokazy politechnicznych bolidów. Podczas imprezy przedstawiciele Biura Karier Studenckich będą promować program Absolwenci Politechniki Śląskiej, a zainteresowane osoby będą miały również okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej uczelni.

Dzień otwarty odbędzie się na terenie Elektrowni Rybnik przy ul. Podmiejskiej w godzinach od 9.00 do 16.00. Ze strony Politechniki Śląskiej nad organizacją wydarzenia czuwa Biuro Karier Studenckich.

Wiadomość utworzona: 6 października 2017 07:38, autor: Katarzyna Wojtachnio