2 października 2017
Politechnika Śląska inauguruje nowy rok akademicki - transmisja on-line

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 odbędzie się w poniedziałek, 2 października, o godz. 10.00 w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej. Udział w uroczystości potwierdził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

Program uroczystości:
 hymn państwowy
● wystąpienie wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego dr. Jarosława Gowina
● przemówienie inauguracyjne rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka
● immatrykulacja
● wykład inauguracyjny prof. dr. hab. inż. Lucjana Swadźby (Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii) pt. „Problemy rozwoju materiałów i technologii w turbinowych silnikach lotniczych”
● wręczenie odznaczeń i nagród
● wystąpienia gości

Uroczystość będzie transmitowana on-line pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=91h-X1afR54

Msza święta w intencji studentów i pracowników Politechniki Śląskiej zostanie odprawiona w katedrze pw. św. ap. Piotra i Pawła przy ul. Jana Pawła II 5 w Gliwicach 2 października o godz. 18.00.

Wiadomość utworzona: 29 września 2017 09:01, autor: Paweł Doś
Ostatnia modyfikacja: 2 października 2017 09:30, wykonana przez: Paweł Doś