28 września 2017
Wyjątkowa oferta Kolei Śląskich dla studentów
Banner

W ramach projektu „2017 – Rok Studenta w Kolejach Śląskich” Koleje Śląskie przygotowały dwie oferty specjalne. Adresatami pierwszej z nich są świeżo upieczeni studenci, druga skierowana jest do wszystkich studentów.

Oferta specjalna „Studenciak” skierowana jest do studentów I roku. Mogą oni zakupić bilet miesięczny imienny na wybranej trasie za 1 zł. Bilety są już dostępne i można je nabyć do 31 października jedynie za pomocą platformy SkyCash (za pomocą telefonu komórkowego). Bilet jest ważny przez miesiąc od daty zakupu wyłącznie wraz z zaświadczeniem o przyjęciu na studia, według wzoru Kolei Śląskich, oraz dowodem osobistym lub paszportem – w przypadku obcokrajowców. Bilet jest dostępny tylko jeden raz dla danego użytkownika.

Oferta specjalna „Studenciak-Weekend” jest skierowana do wszystkich studentów. W ramach oferty można kupić bilet weekendowy imienny na przejazd tam i z powrotem na wybranej trasie za 1 zł. Bilet jest ważny od piątku od godz. 18:00 do poniedziałku do godz. 6:00 wyłącznie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Można go zakupić jedynie za pomocą platformy SkyCash do 1 października. To ostatni dzwonek, aby skorzystać z tej oferty. Jedna osoba może kupić tylko jeden bilet na jeden wybrany weekend września.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Wiadomość utworzona: 28 września 2017 08:19, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 28 września 2017 08:29, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio
<listopad 2020>
PnWtŚrCzPtSoN