21 września 2017
Elektrotechnika na Wydziale Elektrycznym wyróżniona!
Logo Wydziału Elektrycznego

Kierunek elektrotechnika prowadzony na Wydziale Elektrycznym otrzymał wyróżniającą ocenę programową Polskiej Komisji Akredytacyjnej na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia. Gratulujemy!

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej potwierdziło wysoką jakość kształcenia prowadzonego na kierunku elektrotechnika w oparciu o pięć kryteriów: koncepcję kształcenia i jej zgodność z misją oraz strategią uczelni, program kształcenia, kadrę prowadzącą proces kształcenia, umiędzynarodowienie studiów oraz infrastrukturę wykorzystywaną w procesie kształcenia.

Wiadomość utworzona: 21 września 2017 12:15, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 21 września 2017 12:16, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio