7 września 2017
Konferencja naukowa dotycząca nauk społecznych i humanistycznych
Plakat

Zapraszamy na 5. konferencję naukową „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz promocji i rozwoju badań interdyscyplinarnych”, która odbędzie się 29 września w Katowicach na Uniwersytecie SWPS Humanistycznospołecznym.

Celem konferencji jest stworzenie możliwości prezentacji rezultatów badań oraz wymiana myśli badaczy zainteresowanych nawiązywaniem interdyscyplinarnej współpracy naukowej. W tegoroczną inicjatywę włączono nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, techniczne i medyczne.

Głównym organizatorem konferencji jest Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej oraz SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Wydział Zamiejscowy w Katowicach. Współorganizatorami są: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Śląski, Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Krakowska.

Konferencja odbędzie się w piątek, 29 września, o godzinie 10.00 na Wydziale Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS Humanistycznospołecznego w Katowicach przy ul. Techników 9.

Program konferencji dostępny jest tutaj.

Wiadomość utworzona: 7 września 2017 12:31, autor: Katarzyna Wojtachnio
<listopad 2020>