1 sierpnia 2017
Laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa
Baner "Laboratorium kompetencji"

Politechnika Śląska realizuje projekt „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”. Jest on skierowany do studentów ostatnich dwóch semestrów studiów I stopnia oraz ostatnich trzech semestrów studiów II stopnia.

W ramach projektu uczestnicy mogą skorzystać z indywidualnego poradnictwa zawodowego, coachingu, mentoringu, poradnictwa w zakresie zakładania działalności gospodarczej oraz warsztatów i współpracy z przedstawicielami pracodawców w celu kształtowania postaw przedsiębiorczych. Dostępna dla uczestników projektu Indywidualna Matryca Kariery (platforma internetowa) pozwoli na identyfikację posiadanych przez nich kompetencji.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20 (p.106), telefonicznie pod nr. 32 237 20 75 oraz mailowo: kariera@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 1 sierpnia 2017 09:48, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 1 sierpnia 2017 09:50, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio