31 lipca 2017
Dołącz do programu Absolwenci Politechniki Śląskiej!
Logo Absolwenci Politechniki Śląskiej

Biuro Karier Studenckich zaprasza osoby, które ukończyły studia I, II lub III stopnia na Politechnice Śląskiej bądź są absolwentami studiów podyplomowych, do przyłączenia się do programu Absolwenci Politechniki Śląskiej, którego celem jest integracja absolwentów z uczelnią: nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie więzi z Politechniką Śląską.

Korzyści dla uczestników to m.in.: dostęp do informacji o uczelni dotyczącej oferty edukacyjnej oraz wydarzeń i przedsięwzięć, a także Karta Absolwenta, która uprawnia do korzystania ze zniżek i promocji przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie dla uczestników programu.

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Wiadomość utworzona: 31 lipca 2017 07:31, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 31 lipca 2017 07:33, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio