28 lipca 2017
Nabór na kierunek fizyka techniczna otwarty!
Fizyka techniczna

Instytut Fizyki – Centrum Naukowo-Dydaktyczne Politechniki Śląskiej otrzymał uprawnienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku fizyka techniczna i otwiera nabór na rok akademicki 2017/2018.

Absolwent tego kierunku uzyskuje niezbędne wykształcenie w zakresie fizyki i matematyki oraz wybranych dziedzin techniki – informatyki i technik informacyjnych, a także podstaw elektroniki. Wiedza absolwenta jest uzupełniona przez wiadomości przekazywane w ramach przedmiotów specjalistycznych, skoncentrowanych wokół techniki wysokiej próżni oraz metod pomiarowych. Integralną częścią studiów są praktyki przemysłowe.

Kryteria przyjęć na kierunek fizyka techniczna dostępne są tutaj.

Wiadomość utworzona: 28 lipca 2017 08:13, autor: Katarzyna Wojtachnio
Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2017 08:15, wykonana przez: Katarzyna Wojtachnio