5 lipca 2017
Spotkanie absolwentów Politechniki Śląskiej

Jesteś absolwentem Politechniki Śląskiej? Spotkaj się z kolegami po latach! W najbliższy czwartek, 6 lipca, odbędzie się pierwsze spotkanie absolwentów naszej uczelni. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli studia I, II, III stopnia lub studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej od czasu jej powstania do dnia dzisiejszego.

Nieformalne spotkanie przy kawie będzie okazją do podzielenia się wspomnieniami, osobistymi doświadczeniami oraz do wymiany opinii dotyczących studiowania na Politechnice Śląskiej. Wszyscy gotowi do odświeżenia swoich wspomnień są mile widziani.

Spotkanie odbędzie się 6 lipca godz. 18.00 w żółtym atrium Naukowo-Dydaktycznego Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 22B w Gliwicach.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia na adres: kariera@polsl.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, telefonu oraz kierunku i roku ukończenia studiów.

Zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 5 lipca 2017 13:12, autor: Krzysztof Gurgul