13 czerwca 2017
„Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni” – ogólnopolska konferencja na Politechnice Śląskiej

IV Konferencja naukowa „Nauki Społeczne i Humanistyczne – zakres współpracy na rzecz współpracy – kooperacji – przyjaźni” odbędzie się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 19 czerwca w godz. 10.00-17.30.

Konferencja organizowana przez Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej we współpracy z Uniwersytetem Śląskim, Uniwersytetem Ekonomicznym i Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach dedykowana jest interdyscyplinarnej współpracy naukowej reprezentantów dyscyplin wchodzących w skład nauk społecznych i humanistycznych. W tym roku organizatorzy pragną skoncentrować się na szeroko rozumianych zagadnieniach z zakresu kooperacji, rozwijania umiejętności współpracy i przyjaźni między ludźmi. W ramach konferencji zaplanowano cztery sesje tematyczne:
  • współpraca-kooperacja-przyjaźń
  • praca-organizacja-zarządzanie
  • środowisko-opieka-integracja
  • zmiana-rozwój-kreacja.
W ramach każdej z nich odbędzie się seria prelekcji, które poprowadzą przedstawiciele m.in.: Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej in. W. Korfantego w Katowicach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gliwicach.

Konferencja naukowa „Nauki Społeczne i Humanistyczne – zakres współpracy na rzecz współpracy – kooperacji – przyjaźni”, która za niespełna tydzień odbędzie się na Politechnice Śląskiej, stanowi część cyklu spotkań ogólnopolskich organizowanych pod hasłem „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz…”.  Kolejne zaplanowane spotkania odbędą się we wrześniu i grudniu, odpowiednio w Katowicach i Krakowie. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2017 13:00, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>