1 czerwca 2017
Planujesz karierę w IT? Przyjdź na Cisco Student Day!

Interesujesz się technologiami? Wiążesz z nimi swoją przyszłość zawodową? Chcesz dowiedzieć się jak światowy lider w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu wspiera studentów i absolwentów? Przyjdź na Cisco Student Day do siedziby Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach 7 czerwca o godz. 14.00. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja online. Spiesz się!

Cisco Engineer Incubator we współpracy z AIP zaprasza studentów i absolwentów zainteresowanych nowymi technologiami, którzy planują związać swoja przyszłość zawodową z branżą IT, do udziału w Cisco Student Day. Podczas spotkania z przedstawicielami firmy, która dostarcza rozwiązania stanowiące fundament Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP), dowiecie się m.in. jak zdobyć wymarzoną pracę biorąc udział w: Cisco Engineer Incubator Program  i Cisco Networking Academy Program.

Cisco Networking Academy to program edukacyjny działający w Polsce od 2000 r. W ramach tej największej jak do tej pory inicjatywy Cisco w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu, w całym kraju funkcjonuje dziś ponad 420 współpracujących z programem szkół i uczelni, w których uczy się ponad 20 tys. studentów. Od uruchomienia programu w oferowanych przez akademię kursach z różnych obszarów IT wzięło udział ponad 80 tys. uczniów i studentów. Teraz studenci i absolwenci Politechniki Śląskiej również mają taką możliwość. Chcesz dowiedzieć się jak dołączyć do oferowanych w ramach akademii programów? Przyjdź na spotkanie przedstawicielami firmy. Dodatkowo będziesz mieć okazję poznać uczestników poprzednich edycji Cisco Engineer Incubator i dowiesz się czym są bitcoiny, które zdaniem wielu stanowią walutę przyszłości.

Link do rejestracji: tutaj.

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2017 08:11, autor: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>