1 maja 2017
Najlepsze prace magisterskie nagrodzone

Rozstrzygnięto jedenastą edycję „Ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą zastosowania metod obliczeniowych do symulacji procesów cieplno-przepływowych”, organizowanego przez Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej. Finał konkursu odbył się w środę, 19 kwietnia. W gronie laureatów znalazło się dwoje naszych studentów. Jury składające się z przedstawicieli przemysłu oraz profesorów uczelni technicznych wysłuchało prezentacji piątki finalistów. Jurorzy podkreślili nie tylko bardzo wysoki poziom merytoryczny wszystkich finałowych prac, ale także sposób ich prezentacji. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Piotr Duda z Politechniki Warszawskiej. Na drugiej pozycji uplasował się Grzegorz Gruszczyński również z Politechniki Warszawskiej, natomiast na trzeciej Ewa Karchniwy z Politechniki Śląskiej. Czwarte i piąte miejsce zajęli kolejno Maciej Chalusiak z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Mieszko Tokarski z Politechniki Śląskiej. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów konkursu: Instytut Lotnictwa, SymKom, MESco oraz SBB Energy. Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w przyszłorocznej, dwunastej edycji konkursu, na którą można zgłaszać prace magisterskie obronione w 2017 roku.

Wiadomość utworzona: 1 maja 2017 13:26, autor: Paweł Doś
<listopad 2019>