27 kwietnia 2017
Studenci Politechniki Śląskiej w finale XVIII Olimpiady Języka Angielskiego

Dwóch studentów z Politechniki Śląskiej znalazło się w gronie laureatów XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Drugi etap oraz finał konkursu odbyły się 21 i 22 kwietnia na Politechnice Poznańskiej.

W drugim etapie wzięło udział 90 studentów największych uczelni technicznych w kraju, w tym aż 37 reprezentantów Politechniki Śląskiej. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 10 najlepszych studentów, którzy przedstawili prezentacje multimedialne na temat "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail" (Ralph Waldo Emerson).

W gronie laureatów znalazło się dwóch studentów z Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej – Michał Kret, który zajął V miejsce, a także Adam Plata, który uplasował się na VI miejscu.

Serdecznie gratulujemy zarówno laureatom, jak i pozostałym uczestnikom olimpiady!

Wiadomość utworzona: 27 kwietnia 2017 13:30, autor: Paweł Doś