26 kwietnia 2017
Poznaj Adient!

Uwaga studenci ostatnich semestrów kierunków studiów technicznych! Zapraszamy Was do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym działalności międzynarodowego koncernu z branży automotive Adient oraz II edycji płatnego programu stażowego organizowanego w ramach programu „Inżynier XXI wieku”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia, o godz. 11:00 w siedzibie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 20 w Gliwicach (p. 106).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: kariera@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 26 kwietnia 2017 10:57, autor: Paweł Doś