24 marca 2017
„Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni” – ogólnopolska konferencja na Politechnice Śląskiej

Tylko do końca marca można rejestrować się na IV Ogólnopolską Konferencję „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni”. Wydarzenie współorganizowane przez Kolegium Nauk Społecznych i Języków Obcych Politechniki Śląskiej odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 19 czerwca w godz. 10.00-16.00. Udział bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online.

Organizowana przez wraz z Zakładem Psychologii Pracy i Organizacji Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Katedrą Zaczadzania Publicznego i Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Referatem Zarządzania i Analiz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego ogólnopolska konferencja „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz: kooperacji, współpracy, przyjaźni” dedykowana jest interdyscyplinarnej współpracy naukowej reprezentantów dyscyplin wchodzących w skład nauk społecznych i humanistycznych. W tym roku organizatorzy pragną skoncentrować się na szeroko rozumianych zagadnieniach z zakresu kooperacji, rozwijania umiejętności współpracy, przyjaźni między ludźmi.

Wydarzenie, które odbędzie się w czerwcu na Politechnice Śląskiej stanowi część cyklu konferencji ogólnopolskich organizowanych pod hasłem „Nauki społeczne i humanistyczne – zakres współpracy na rzecz…”.  Kolejne zaplanowane spotkania to:

Na wszystkie trzy konferencje obowiązuje rejestracja online. Termin rejestracji na najbliższe, odbywające się w Gliwicach wydarzenie, mija 31 marca. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą mailową.

Wiadomość utworzona: 24 marca 2017 15:01, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2017 15:02, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska